Opleiding

Wynand Melenhorst studeerde geneeskunde in Groningen. Hij promoveerde er in 2009 cum laude. De opleiding tot plastisch chirurg deed hij in de Isala Klinieken Zwolle. Hij werd in 2014 de jongste plastisch chirurg van Nederland.

Aandachtsgebieden

Dr. Wynand Melenhorst, plastisch chirurg, doet jaarlijks meer dan 400 borstoperaties. Hij is specialist in de borstverkleining en in de borstlift. 

Buiten de borstoperaties, heeft dr. Melenhorst uitgebreide ervaring met reconstructieve en cosmetische operaties van het gelaat en lichaam.

Werkervaring

Na zijn specialisatie tot plastisch chirurg werkte dr. Wynand Melenhorst in het buitenland, waaronder in Barcelona, Spanje en in Perth, Australië. Daar deed hij een aanvullende verdieping in de borstreconstructieve chirurgie.

Hij werkte van 2016-2024 bij het Diakonessenhuis Utrecht. Zijn werkzaamheden bestonden uit de behandeling van ongevallen, hand-letsels, borstrecconstructies na borstkanker-behandeling en cosmetische plastische chirurgie.

 

Centrum voor borstverkleining

Het Centrum voor borstverkleining werd in 2021 opgericht door dr. Wynand Melenhorst. Jaarlijks voert hij zo'n 400 borstverkleiningen uit.

 

Centrum voor borstverkleining: samenwerkingsverbanden

Het Centrum voor borstverkleining werkt momenteel samen met Bey by Bergman Clinics. Voor een afspraak met dr. Wynand Melenhorst, plastisch chirurg, kun je terecht op locaties Hilversum, Utrecht en Arnhem. Voor een afspraak met drs. Sven Bruekers, plastisch chirurg, kun je terecht op locatie Den Bosch.

Meteen een afspraak inplannen?

Dat kan in Hilversum, Utrecht, Arnhem en Den-Bosch